Abakawir – nukleozydów analogowe inhibitory odwrotnej transkryptazy (NARTIs lub NRTI) Nie ma jeszcze publicznie dostępne szczepionki lub lek na HIV lub AIDS. Jednak szczepionka, która jest kombinacją dwóch wcześniej odrzuconych kandydatów szczepionki stwierdzono u września 2009 do doprowadziły do redukcji o 30% zakażeń u kliniczne prowadzone w Tajlandii. Ponadto, w trakcie leczenia antyretrowirusowego, podawać bezpośrednio po ekspozycji, o których mowa w profilaktyce po ekspozycji, uważa się, w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia jeśli rozpoczęte tak szybko jak to możliwe. Czego potrzebują sportowcy? Niezbędne są im buty, odzież, gry, siłownia. Mając to wszystko mogą uprawiać różne sporty ku swojemu zadowoleniu oraz dużej satysfakcji. To dla nich bardzo ważne, bardzo celowe oraz motywujące w sposób najlepszy.

Jednakże, z powodu niepełnej ochrony zapewnianej przez szczepionkę i / lub profilaktyki poekspozycyjnej, unikanie ekspozycji na wirus nadal będzie jedynym wiarygodnym sposobem uniknięcia infekcji przez pewien czas jeszcze. Obecna sytuacja na zakażenie wirusem HIV składa się z wysoce aktywna terapia lub HAART.

To jest bardzo korzystne dla wielu osób zakażonych wirusem HIV od czasu jego wprowadzenia w 1996 r., kiedy inhibitor proteazy oparte HAART początkowo stały się dostępne. Obecny Opcje HAART są kombinacje (lub „koktajlu”) składający się z co najmniej trzech leków należących do co najmniej dwóch typów lub „klas”, z lekami antyretrowirusowymi. Zazwyczaj są to zajęcia dwa nukleozydowymi inhibitory odwrotnej transkryptazy (NRTI NARTIs lub) plus inhibitor proteazy lub nienukleozydowe inhibitory odwrotnej transkryptazy (NNRTI). Nowe klasy leków takich jak inhibitory wejścia zapewnienie możliwości leczenia pacjentów zakażonych wirusami już odporny na wspólnej terapii, choć nie są one powszechnie dostępne i nie są zwykle dostępne w zasoby ograniczone ustawienia. Ponieważ postęp AIDS u dzieci jest szybsze i mniej przewidywalne niż u dorosłych, szczególnie u małych dzieci, bardziej agresywnego leczenia jest zalecany dla dzieci niż u dorosłych. W krajach rozwiniętych, gdzie HAART jest dostępny, lekarze oceny ich pacjentów dokładnie: pomiaru wirusowe obciążenia, jak szybko spada CD4 oraz gotowość pacjenta. Potem zadecyduje, kiedy zalecają rozpoczęcie leczenia.

spa ursynów ulaladayspa.pl